دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۱۳۴۰
گزارشگر : ۸۵

تشکر از حضور پرشور نیکوکاران در جشن عاطفه ها

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۵

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی از مشارکت و همراهی نیکوکارانه مردم در جشن عاطفه ها به منظور فراهم کردن زمینه ادامه تحصیل برای دانش آموزان نیازمند تشکر کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، حسین گیلاسی با بیان اینکه از همراهی مردم خیر و نیک اندیش استان با کمیته امداد جهت یاری به محرومین قدردانی می کنیم، گفت: کمک های مردمی به این موضوع در شرایط سخت اقتصادی توانسته تاثیر بسزایی در فراهم کردن زمینه ادامه تحصیل ایجاد کند.
وی با اعلام اینکه جشن عاطفه های امسال با شعار «بارنگ مهر رؤیایی بسازیم» برگزار شد، ادامه داد: کمک های نقدی و غیرنقدی مردم استان در جشن عاطفه های امسال نسبت به مدت مشابه حاکی 73 درصد رشد را نشان می دهد.
گیلاسی با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه ها با همکاری آموزش و پرورش استان در  بیش از چهار هزار مدرسه با حضور دانش آموزان و معلمان برگزار شد، افزود: هزینه کرد کمکهای جمع آوری شده در مدارس، توسط آموزش وپرورش مدیریت شد و این کمکها در ابتدا در هر مدرسه برای کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اختصاص پیدا کرد و در صورت برخوردار بودن مدرسه، به مدارس نیازمند دیگر در همان محدوده و یا مناطق روستایی و یا حاشیه شهرها منتقل شد.
وی اظهار کرد: نیکوکاران به منظور کمک به جشن عاطفه ها برای فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان نیازمند علاوه بر واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۱۱۱۱ – ۹۵۵۱ – ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷ نزد بانک ملی با شناسه ۲۳۶۸۰ می توانند با استفاده از تلفن همراه شماره گیری کد # ۱ * ۸۸۷۷ * اقدام کنند.
شایسته ذکر است: جشن عاطفه ها در 2 مرحله توسط این نهاد و با همکاری آموزش و پرورش، صدا و سیما، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و خیران برگزار شد. 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید