دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۱۳۲۸
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

کمک‌های تحصیلی نیکوکاران به دانش‌آموزان نیازمند ادامه دارد

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با وجود اتمام مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، کمک‌های خیران و مردم نیکوکار برای دانش‌آموزان نیازمند ادامه دارد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی با اشاره به برگزاری موفق جشن عاطفه ها بیان کرد: در فضایی که دشمن تلاش می کند تا با تنگنای اقتصادی مردم را تحت فشار قرار دهد و سفره مردم را کوچک کنند، خداوند سبحان را شاکریم که هنوز روحیه دینی و فرهنگ انسان دوستی و فطرت شکرگذاری استمرار دارد.

وی ادامه داد: در چنین فضایی که دشمن تلاش می کرد تا مشکل آفرینی کرده و سپس با سیاه نمایی معضلی برای نظام اسلامی فراهم کند، صبر و مقاومت و دستان مهربان مردم حتی با کمک های کوچک البته با دل های بزرگ، به جشن عاطفه امسال زیبایی بخشید.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: علیرغم برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها، هنوز کمک های مردمی برای مساعدت به تحصیل دانش آموزان نیازمند ادامه دارد تا همه با فقر را با ارتقای تحصیلی آینده سازان جامعه پایان دهیم.

وی در تشریح کمک های انجام شده، اعلام کرد: بسیجیان رازمیان 54 بسته لوازم التحریر کیف و نوشت افزار به ارزش چهار میلیون و 500 هزار تومان همچنین بخشدار، رئیس آموزش و پرورش و اعضای شورای شهر رازمیان یک میلیون و 375 هزار تومان به دانش آموزان نیازمند این منطقه کمک کرده اند.

مومنی افزود: یکی از خیران بخش رامند پوشاک و ملزومات آموزشی به ارزش چهار میلیون و 200 هزار تومان و یکی از زنبورداران 117 کیلیوگرم عسل به ارزش هفت میلیون و 20 هزار تومان به دانش آموزان طارم اهداء کرده است.

وی عنوان کرد: در شهرستان البرز 441 بسته لوازم التحریر به ارزش 74 میلیون و 200 هزار تومان از سوی خیران به دانش اموزان اهداء شده است که شامل 368 بسته لوازم التحریر به ارزش 45 میلیون تومان از سوی واقفان و 73 بسته به ارزش 29 میلیون و 200 هزار تومان از سوی حامیان و خیران شهرستان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین توضیح داد: کارکنان شرکت گاز استان 30 عدد کیف، 30 بسته لوازم التحریر و 30 دست پوشاک به ارزش چهار میلیون و 200 هزار تومان همچنین کارکنان اداره کل امور مالیاتی نیز 15 عدد کیف، 15 بسته لوازم التحریر و 10بسته پوشاک به ارزش پنج میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: چند تن از خیران و نیکوکاران شهر قزوین نیز 310 کیف، 350 بسته لوازم التحریر و 185 بسته پوشاک به ارزش 90 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده اند البته 80 نفر از ایتام و فرزندان تحت حمایت طرح محسنین نیز توسط حامیان خود لوازم التحریر به ارزش 35 میلیون تومان دریافت کرده اند.

مومنی یادآورشد: دفاتر کمیته امداد امام (ره) در نقاط مختلف استان و مراکز نیکوکاری آمادگی دارند تا کمک های مردمی را براساس نیّت نیکوکاران دریافت و به دست نیازمندان واقعی برسانند همچنین کد #028*8877* از طریق تلفن همراه در دسترس عموم مردم برای دریافت کمک های نیکوکاران به صورت شبانه روزی فعال است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید