دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۳۲۵
گزارشگر : ۷۶
در شش ماهه نخست امسال محقق شد

اجرای 1822 طرح اشتغال توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از اجرای طرح های اشتغال در شش ماهه نخست امسال ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خالد سیار، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه در شش ماهه نخست سال جاری هزار و 822 طرح اشتغال توسط این نهاد اجرا شده است، گفت: برای اجرای طرح های اشتغال طی این مدت بیش از 53 میلیارد و 692 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شده است.                                                                                              

وی با بیان اینکه در این مدت 402 نفر از طریق اعتبارات امدادی و 791 نفر نیز از منابع صندوق توسعه ملی، تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند، افزود: 393 نفر از مددجویان تحت حمایت مستعد اشتغال نیز پس از معرفی به بانک‌های عامل تسهیلات اشتغال دریافت کردند.                                                                          

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اکنون حدود 30 هزار طرح اشتغال تحت نظارت این نهاد در حال اجرا است، عنوان کرد: ناظران طرح های اشتغال با نظارت‌های دقیق خود در طول اجرای طرح مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به مجریان ارائه می‌کنند.                                                     

وی با یادآوری اینکه بیشترین شغل ایجاد در شش ماهه نخست امسال در بخش دامپروری بوده است، افزود: 948 نفر از مددجویان پس از دریافت تسهیلات اشتغال به انجام فعالیت های دامپروری و دامداری اقدام کرده اند.                                                                                                                                     

سیار اظهار کرد: از مجموع طرح های اشتغال اجرا شده در شش ماهه نخست امسال 593 طرح در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی اجرا شده است.

 انتهای پیام                                                                                                                          


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید