دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۱۳۰۸
گزارشگر : ۲۷
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد فارس اعلام کرد

کسب رتبه اول فارس در کشور از نظر رشد حجم درآمدی جشن عاطفه ها

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۶

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد فارس از جمع آوری 16 میلیارد و 736 میلیون و 100 هزار تومان در جشن عاطفه های امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهدی کارگر، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افارس گفت: تاکنون 16 میلیارد و 736 میلیون و 100 هزار تومان کمک های نقدی و غیر نقدی توسط خیران و مردم نیک اندیش استان در جشن عاطفه ها جمع آوری شده است که درمقایسه با سال گذشته از رشد 46 درصدی برخوردار است.
او در ادامه اضافه کرد: از میزان جمع آوری شده مذکور، تاکنون 6 میلیارد و 100 میلیون تومان توسط مدارس و در مرحله دوم جشن عاطفه ها جمع آوری و در به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه یا مدارس غیر بهره مند اهدا شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افارس ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم فارس در کارهای خیرخواهانه و حمایت از نیازمندان، گفت: امسال استان فارس از نظر حجم درآمدی با فاصله زیاد موفق به کسب رتبه اول در کشور شده است و استانهای آذربایجان شرقی، تهران، خراسان و اصفهان در جایگاه های بعدی قرار دارند.
کارگر افزود: در استان فارس پس از شیراز شهرستان های فسا، مرودشت و لارستان بیشترین رشد را از نظر حجم درآمدی داشتند.
شایان ذکر است جمع آوری کمک های مردمی جهت جشن عاطفه ها در مدارس همچنان ادامه دارد و پایان هفته جاری آمار کلی این کمک ها اعلام می شود.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید