دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۱۲۸۲
گزارشگر : ۹۱

کمک 140 میلیون تومانی خیران نیکوکار زاهدان در تامین لوازم التحریر دانش‌آموزان

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۳

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار شهرستان زاهدان گفت: خیران نیک‌اندیش شهرستان زاهدان با کمک 140 میلیون تومانی در تامین کفش، کیف، لباس و لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند مشارکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدرضا براهوئی، رییس کمیته امداد اداره‌ی چهار شهرستان زاهدان گفت: امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برنامه ریزی شد به طوری که مرحله اول این جشن در روز پنج شنبه هفتم شهریور در پایگاه‌های اصلی و میادین و معابر اصلی سطح شهرستان زاهدان و روز جمعه، هشتم شهریور در مصلی‌ نماز جمعه برگزار شده است.

وی افزود: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز روز چهارشنبه دهم مهر در مدارس سراسر این شهرستان و به صورت نمادین در آموزشگاه حیات طیبه با حضور دانش آموزان برگزار شد.

رییس کمیته امداد اداره‌ی چهار شهرستان زاهدان ادامه داد: تاکنون کمک های جمع آوری شده بر محور جشن عاطفه ها از قبیل کفش، کیف، لباس، لوازم التحریر به ارزش 140 میلیون تومان در اختیار دانش آموزان شناسایی شده قرار گرفته است تا همه دانش آموزان تحت حمایت بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.

براهوئی یادآور شد: علاوه بر این سایر خدمات حمایتی مانند اردوهای زیارتی، عتبات عالیات، ورزشی، اوقات فراغت دانش آموزی و خدمات آموزی و فنی و حرفه‌ای به مددجویان ارایه شده است.

وی اعلام کرد: امسال با رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت های سطح این شهرستان در جشن‌های عاطفه در سطح مدارس پاکت‌های مربوط بین به دانش‌آموزان توزیع شده و امسال در مقایسه با سال گذشته تعداد پاکت‌ها افزایش یافته است و کمک‌های جمع آوری شده با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در همان مدرسه به  دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد.

رییس کمیته امداد اداره ی چهار شهرستان زاهدان گفت: مرحله نخست و نهایی جشن عاطفه ها با همکاری تمامی امدادگران این نهاد، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اداره کل آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی، مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه برنامه ریزی و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار شهرستان زاهدان جمع آوری شد

براهوئی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه مردم در جشن عاطفه ها، افزود: امسال همچون سال‌های گذشته شاهد حضور باشکوه مردم نیک اندیش شهرستان زاهدان و کمک‌های خیران برای تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان بودیم.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید