دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۱۲۶۹
گزارشگر : ۳۸

بهره‌مندی 619 خانوار هرمزگانی از خدمات عمرانی کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۰۲

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد هرمزگان گفت: در شش‌ماهه نخست امسال 619 طرح عمرانی برای مددجویان در قالب ساخت، خرید، تکمیل، مقاوم‌سازی و تعمیر مسکن شهری و روستایی اجراشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اصغر گلستانی، مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان گفت: تأمین مسکن ضروری‌ترین و گران‌ترین خدمت این نهاد است و از طریق هم‌افزایی منابع کمیته امداد با مشارکت مردم، موسسه‌های خیریه و همکاری گروه‌های جهادی به نیازمندان ارائه می‌شود که در همین راستا رسیدگی به مسائل و مشکلات مددجویان در حوزه مسکن و دستگیری از این عزیزان از مهم‌ترین وظایف این نهاد است.

گلستانی اظهار داشت: در شش‌ماهه نخست امسال 619 طرح عمرانی برای مددجویان در قالب ساخت، خرید، تکمیل، مقاوم‌سازی و تعمیر مسکن شهری و روستایی اجراشده است که از این تعداد 493 مورد تعمیر و مقاوم‌سازی، 43 مورد تکمیل واحد مسکونی نیمه‌تمام و 83 مورد احداث و خرید مسکن روستایی و شهری برای مددجویان بوده است.

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای اجرای طرح‌های عمرانی مذکور چهار میلیارد و 861 میلیون تومان اعتبار تخصیص ‌یافته است که یک میلیارد و 690 میلیون تومان از سوی کمیته امداد، دو میلیارد و 521 میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی و مبلغ 650 میلیون تومان از محل مشارکت مردم و خیران هزینه شده است.

وی یادآور شد: از مجموع اعتبارات هزینه شده یک میلیارد و 351 میلیون تومان به بخش مسکن روستایی، دو میلیارد و 300 میلیون تومان تعمیر، مقاوم‌سازی و تکمیل مسکن مددجویان و یک میلیارد و 210 میلیون تومان به خرید و احداث مسکن شهری اختصاص ‌یافته است.

گلستانی افزود: علاوه برنامه و بودجه در نظر گرفته‌شده برای سال جاری، امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حوزه احداث مسکن برای نیازمندان به‌صورت مشارکتی تا پایان سال جاری با همکاری و مشارکت موسسه‌های خیریه و خیرین تعداد 600 واحد مسکونی نیز احداث و به مددجویان تحویل دهیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید