دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۱۱۷۶
گزارشگر : ۸۵

اولویت کمیته امداد اشتغال افراد مستعد کار است

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اولویت این نهاد در اشتغالزایی، کسانی هستند که توانایی کار و ایجاد اشتغال را دارند و افتخار ما هم این است که آن‌ها خود راهبر پیشرفت، اشتغال و اقتصاد مقاومتی باشند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب‌الله آسوده در گردهمایی فعالان جهادی خراسان رضوی در مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی ، با تأکید بر توجه کمیته امداد به توانمندسازی، اشتغال، مسکن، مسائل فرهنگی و معیشتی، افزود: بخشی از کار ما توانمندسازی محرومین و جذب مشارکت های مردمی است.
وی با اعلام اینکه امسال اعتبارات حوزه اشتغال بیش از 2 برابر رشد دارد، ادامه داد: در خراسان رضوی نزدیک به 400 میلیارد تومان اعتبار قرض‌الحسنه برای اشتغال وجود داشته و اولویت ما نیز کسانی هستند که توانایی کار و ایجاد اشتغال را دارند و افتخار ما هم این است که این مجریان اشتغال خود راهبر پیشرفت، اشتغال و اقتصاد مقاومتی باشند.
مدیرکل کیمته امداد خراسان رضوی با تأکید بر مردمی‌ کردن این نهاد و خدمت‌رسانی به مردم، اظهار کرد: باید کمیته امدادهای کوچکی در محله، روستا و شهر ایجاد شود تا مشکلات نیازمندان بصورت محلی سریعتر و بدور از فرایندهای اداری حل شود.
آسوده یکی از تمرکزهای جدی کمیته امداد را ایجاد شغل در مناطق روستایی دانست و افزود: کمیته امداد با استفاده از اعتبارات منابع داخلی و بانکها در این حوزه ورود پیدا کرده و توانسته در مهاجرت معکوس و برگشت به روستا، اشتغال پایدار و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کند.
شایسته ذکر است: به همت جبهه فکری فرهنگی انقلاب خراسان رضوی و با حضور اعضای گروه‌های جهادی از خراسان رضوی و سایر استان‌ها، تبادل تجربیات موفق صورت گرفت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید