دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۱۲۳
گزارشگر : ۷۶

زنگ مهر عاطفه ها در مدارس آذربایجان شرقی نواخته شد

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲

مرحله دوم جشن عاطفه ها صبح امروز همزمان با سراسر کشور با نواخته شدن زنگ مهر عاطفه ها در مدارس آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی در حاشیه برگزاری مراسم جشن عاطفه ها در یکی از مدارس تبریز گفت: مرحله اول جشن عاطفه شهریور ماه و قبل از بازگشایی مدارس انجام شد و مرحله دوم نیز امروز همزمان با کل کشور در مدارس استان با نواخته شدن زنگ مهر عاطفه برگزار شد.

وی ادامه داد: 14500 دانش آموز در سراسر استان تحت پوشش کمیته امداد هستند که برای تهیه بسته های تحصیلی و لوازم التحریر آنها مبلغ 7 میلیارد تومان برآورد شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: 75 درصد از این مبلغ در مرحله اول توسط مردم و خیران تامین شده و امیدواریم مابقی نیز در مرحله دوم تامین شود.

وی ضمن تاکید بر جشن عاطفه ها گفت: مشارکت در این جشن و کمک به دانش آموزان نیازمند، در واقع مشارکت در پویایی جامعه و عدم انتقال ارثی فقر از والدین به فرزندان است.

جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در حاشیه جشن عاطفه ها گفت: کمک های جمع آوری شده در این جشن با همکاری مدیران مدارس بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز نیز در این مراسم گفت: جشن عاطفه ها آموزش مسئولیت اجتماعی به کودکان است تا در سنین پایین با روح احسان و نیکوکاری آشنا شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید