دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۶
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۰۷۰
گزارشگر : ۷۶
با همکاری شرکت توزیع نیروی برق تبریز؛

توزیع 500 بسته لوازم تحصیلی بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۶

با همکاری شرکت توزیع نیروی برق تبریز 500 بسته لوازم تحصیلی بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

به گزارش سایت خبری امداد، غلامعلی ملامهدی در مراسم اهدای 500 بسته لوازم تحصیلی به دانش آموزان نیازمند گفت: بیش از 14500 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و 2000 دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی به موفقیت چشمگیر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان در کنکور سراسری اشاره کرده و افزود: همه این افتخارات مدیون کمک ها و حمایت های مردم و خیران است.

وی با تاکید بر اهمیت اشتغالزایی و هدایت شغلی مددجوبان گفت: کمیته امداد استان در جذب اعتبارات بانکی برای اعطای تسهیلات اشتغال، عملکرد مطلوبی داشته و دستگاه برتر در حوزه اشتغالزایی است.

ملامهدی با تقدیر از ابتکار شرکت توزیع نیروی برق تبریز در تهیه لوازم تحصیلی به دانش آموزان با درآمد حاصل از حذف قبض کاغذی بیان داشت: این اقدام ارزشمند گامی مهم در جهت صرفه جویی در هزینه ها و رسیدگی به محرومین است.

علیرضا کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز در این مراسم گفت: وزارت نیرو در نظر دارد هزینه های حاصل از حذف قبض کاغذی برق را در امور محرومین صرف کند.

وی با اشاره به خدمات کمیته امداد به محرومین افزود: این نهاد یادگار ارزشمند امام راحل و سنگر مهم برای دستگیری از نیازمندان است و خوشحال هستیم که سهمی در این امر خیر داریم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید