دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۸۷۲
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی خبر داد؛

ارائه مشاوره رایگان روان‌شناسی به مددجویان با استفاده از ظرفیت روانشناسان نیکوکار

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۱۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از ارایه مشاوره رایگان روان‌شناسی به مددجویان با استفاده از ظرفیت روانشناسان نیکوکار خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح در اجلاسیه ماهانه مراکز نیکوکاری استان گفت: صداقت، شفافیت، اعتمادسازی، انضباط، نظارت و عدالت از اصول مهم مراکز نیکوکاری است.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت های مردمی برای کمک به محرومان افزود: باید برای توانمندسازی و ایجاد هماهنگی بین مراکز نیکوکاری در جهت حل مشکلات مددجویان گام برداریم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: حذف بروکراسی های زاید و صرفه جویی در هزینه‌ها، لازمه سرعت و کیفیت بخشی به خدمات است.

وی به نیازهای معنوی و روحی مددجویان اشاره کرده و گفت: مشاوره رایگان روان شناسی با استفاده از ظرفیت روانشناسان خیّر و با همراهی مراکز نیکوکاری انجام خواهد شد.

فاتح همچنین بر اجرای مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در مدارس اشاره داشته و افزود: در این مرحله که دهم مهرماه و همزمان با سراسر کشور در مدارس استان برگزار می‌شود، نیازمند همراهی مردم و خیران برای کمک به دانش آموزان نیازمند هستیم.

وی خاطر نشان کرد: مردم نیک‌اندیش می‌توانند کمک‌های خود به دانش‌آموزان نیازمند را از طریق روش‌های غیرحضوری و ایمن و با شماره گیری کد #041*1*8877* با تلفن همراه خود پرداخت کنند.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید