دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۶۷۷
گزارشگر : ۷۶

اردوی جهادی دانشجویان غیر ایرانی برای ساخت مسکن مددجویی در مناطق محروم آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: حضور دانشجویان مسلمان با ملیت های مختلف در ساخت مساکن مددجویی صحنه زیبایی از وحدت اسلامی را به نمایش گذاشته است.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی در حاشیه بازدید از طرح‌های مسکن مددجویی در شهرستان هوراند گفت: بزرگترین سیاست کمیته امداد استان تامین مسکن برای مددجویان است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: معتقدیم داشتن مسکن منجر به تعالی بخشی به موقعیت فرهنگی و اجتماعی خانواده‌های تحت حمایت و خروج آنها از فقر مطلق می شود.

وی با اشاره به برنامه امداد برای تامین مسکن مددجویی گفت: در سالجاری با همکاری سپاه عاشورا و بسیج سازندگی برنامه ساخت 650 واحد و تعمیر 250 واحد مسکن برای مددجویان را  داریم.

کلامی به مشارکت جوانان با ملیت های مختلف در طرح ساخت مسکن مددجویی در مناطق محروم استان گفت: حضور دانشجویان مسلمان با ملیت های مختلف در ساخت مساکن مددجویی صحنه زیبایی از وحدت اسلامی را به نمایش گذاشته است.

وی ادامه داد: در 5 ماهه نخست سالجاری بطور متوسط هر ماه 60 واحد مسکن مددجویی در سطح استان خرید یا احداث شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: مردم خیّر و نوعدوست استان می توانند کمک های نقدی خود برای تامین مسکن مددجویی را با شماره گیری کد #3*041*8877* از طریق تلفن همراه خود بصورت سریع و مطمئن پرداخت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید