دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۵۶۳
گزارشگر : ۷۶
معاون فرهنگی کمیته امداد استان تشریح کرد:

برگزاری اردوهای زیارتی با هدف ایجاد نشاط معنوی مددجویان

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح اردوهای زیارتی با هدف ایجاد نشاط معنوی مددجویان پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، بهروز شریف با تاکید بر ارتقای شاخص های فرهنگی مددجویان تحت حمایت گفت: در 5 ماهه نخست سالجاری 470 نفر دانش آموز و 165 نفر دانشجو از اردوهای تربیتی و معرفتی بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون 165 دانشجوی تحت حمایت نیز به اردوی زیارتی مشهد اعزام شدند که از این تعداد 102 نفر دختر و 63 نفر پسر بودند و علاوه بر آن730 مددجوی دیگر نیز در قالب کاروان های شوق زیارت به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه امداد به برنامه های فرهنگی برای سالمندان خاطر نشان کرد: 117 سالمند زن و 24 سالمند مرد نیز در 5 ماهه اول سالجاری به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام شده بودند.

شریف تقویت و تعمیق باورهای دینی خانواده‌های تحت حمایت از اهداف مهم خدمت رسانی این نهاد در حوزه فرهنگی است، گفت: علاوه بر اردوهای زیارتی برنامه‌های مختلفی به‌منظور ارتقای باورهای دینی در طول سال برای جامعه هدف کمیته امداد اجرا می‌شود.

وی رسیدن مددجویان به نشاط معنوی را از جمله اهداف دیگر اعزام گروه‌های مختلف مددجویی به اردوهای فرهنگی و تربیتی دانسته و افزود: با اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای فرهنگی  تربیتی و اماکن زیارتی سبک زندگی دینی و اسلامی و فرهنگ رضوی و علوی نهادینه می‌شود.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید