دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۵۱۱
گزارشگر : ۷۶
آمار اولیه جشن عاطفه ها؛

کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار استان به دانش آموزان نیازمند

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۵

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی آمار اولیه کمک‌های مردمی در «جشن عاطفه‌ها» تا به امروز را حدود 35 میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح با بیان اینکه آمار اولیه کمک‌های مردمی در «جشن عاطفه‌ها» تا به امروز حدود 35 میلیارد ریال بوده، گفت: خیران استان می توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

وی آمار کمک های نقدی در جشن عاطفه ها را 2 میلیارد ریال اعلام کرده و تاکید کرد: با سوق دادن کمک‌های مردمی به سمت نقدی،  مددجویان را در تهیه لوازم و وسایل مورد نیاز فرزندان خود برای ادامه تحصیل بهتر یاری کنیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: کمک‌های مردمی در جشن عاطفه ها بین 14 هزار و پانصد دانش آموز تحت حمایت این نهاد در استان آذربایجان شرقی توزیع می شود. 

وی تصریح کرد: کمک های مردم نیک اندیش در جشن عاطفه ها، پیش از بازگشایی مدارس میان دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد تا این عزیزان مشکلی برای شروع سالتحصیلی نداشته باشند.         

فاتح با اشاره به شعار «با رنگ مهر رویایی را بسازیم»، افزود: امسال جشن عاطفه ها در روزهای ۷ شهریور ماه در پایگاه های کمیته امداد و ۸ شهریورماه در مصلی‌های نماز جمعه برگزار شد و مرحله دوم نیز ۱۰ مهر ماه در مدارس برگزار خواهد شد.                                                                                      

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در بین کودکان و نوجوانان را از اهداف مهم جشن عاطفه ها برشمرد و افزود: امید است در ۱۰ مهر ماه نیز شاهد حضور پرشور دانش‌آموزان نیکوکار در جشن عاطفه‌ها باشیم.

وی به روش های نوین در پرداخت کمک های مردمی به دانش آموزان نیازمند تاکید کرده و گفت: مردم نیک اندیش و خیران می توانند با شماره گیری کد #3*5*041*8877*  از طریق تلفن همراه خود نسبت به پرداخت کمک های خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید