دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۰۸۹
گزارشگر : ۷۶
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد:

امسال 8200 فرصت شغلی برای مددجویان آذربایجان شرقی ایجاد می‌شود

(شنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۲۹

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ضمن تمجید از فعالیت های کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه اشتغال گفت: در سالجاری ایجاد 8200 فرصت شغلی برای این استان در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش سایت خبری امداد، حجت اله عبدالملکی در سفر به تبریز در گفتگو با خبرنگاران گفت: مهترین برنامه امداد برای رفع فقر، اشتغال است و این نهاد بزرگترین بازیگردان در فضای کسب و کار است.

وی افزود: کمیته امداد در سال گذشته یک سوم اشتغال کل کشور را ایجاد کرده که شامل 136 هزار اجرای طرح اشتغال و 12 هزار کاریابی بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: این موفقیت چشمگیر در حالی صورت گرفته که کمیته امداد تنها سه دهم درصد تسهیلات کل کشور را در اختیار داشت.

وی بیان داشت: به دنبال تقویت ارتباط و همکاری خود با نهادهای کلان و تاثیرگذار اقتصادی هستیم تا کمکی به اشتغال مددجویان شود.

عبدالملکی ضمن تمجید از فعالیت‌های کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه اشتغال گفت: کمیته امداد آذربایجان شرقی از استان‌های جهادی بوده و سال گذشته 6200 فرصت شغلی ایجاد کرده است و در سالجاری ایجاد 8200 فرصت شغلی برای این استان در نظر گرفته ایم.

وی ضمن تاکید بر خودکفا کردن مددجویان افزود: معیار رسیدن به خودکفایی داشتن حداقل حقوق بر پایه قانون کار و بطور مستمر است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در پایان گفت: از همه کارآفرینان دعوت می کنم تا در برنامه ای اشتغالزایی کمیته امداد مشارکت داشته و مار را کمک کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید