دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۹ اَمرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۹۹۲۹
گزارشگر : ۷۶
مدیرکل دفتر تامین مسکن کمیته امداد در تبریز مطرح کرد:

هدف گذاری برای ساخت و تعمیرات 50 هزار واحد مسکن مددجویی

(چهارشنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۹

بازیان در حاشیه سفر یک روزه به تبریز گفت: امسال برنامه ساخت و تعمیرات 50 هزار واحد مسکن مددجویی را در نظر داریم.

به گزارش سایت خبری امداد، ابراهیم بازیان در سفر یک روزه خود به تبریز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت مسکن برای مددجویان گفت: تامین مساکن مددجویی برنامه ریزی و برنامه پذیری را می طلبد و بدون همت و اراده ممکن نیست.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور گفت: تامین مسکن محرومین همواره در صدر خدمات امداد قرار داشته و امسال در نظر داریم هیچ یتیم فاقد مسکن نداشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه با حل مشکل مسکن مددجویان خیلی از آلام اجتماعی و فرهنگی آنها رفع می شود، افزود: طی برنامه پنج ساله ششم در نظر داریم ضمن تامین مسکن همه مددجویان برای بهسازی و مقاوم مساکن مددجویان روستایی و شهری زیر 100 هزار نفر گام هعای اساسی برداریم.

بازیان ادامه داد: کمیته امداد آذربایجان شرقی از استان های پیشرو در ارائه خدمات مسکن بوده که لازم است از همراهی نهادهایی چون سپاه پاسداران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین استانداری و بخشداری ها تشکر کنم.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد ضمن تقدیر از مشارکت های مردمی و خرین در ساخت مسکن مددجویی، گفت: آذربایجان شرقی و تبریز می تواند الگویی موفق در حوزه مسکن برای کل کشور باشد.

وی در خصوص سیاست های کمیته امداد برای مسکن مددجویی در سالجاری گفت: امسال برنامه ساخت و تعمیرات 50 هزار واحد مسکن مددجویی را در نظر داریم که این رقم قابل افزایش به 100 هزار واحد نیز است و تفاهم نامه هایی در این زمینه به امضا رسیده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید