دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۹۷۰۵
گزارشگر : ۷۶
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی اعلام کرد؛

تامین متوسط هر روز یک واحد مسکن مددجویی در سه ماهه نخست سال 98

(شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در سه ماهه نخست سالجاری 38 واحد مسکن شهری و 65 واحد مسکن روستایی برای مددجویان احداث یا خریداری شده است.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی با بیان اینکه امسال یک هزار واحد مسکن مددجویی در حال ساخت است، گفت: این طرح بر اساس تفاهم‎نامه بین سپاه پاسداران و کمیته امداد اجرا می شود و هم اکنون بیشتر واحدهای مسکونی در مرحله بتن‌ریزی هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی  با اشاره به اینکه اولویت کمیته امداد، مسکن دار کردن ایتام زیرپوشش این نهاد است افزود : سال گذشته در شرایط بد معیشتی و نوسانات شدید اقتصادی ۸۴۱ واحد مسکن به مددجویان تحویل دادیم.

وی اضافه کرد : از سال ۹۶ قرار بود در طول ۵ سال همه مددجویان بدون مسکن استان که حدود ۳ هزار خانوار را شامل می شوند صاحب مسکن شوند که در سال۹۶ حدود ۷۵۰ واحد مسکن، در سال قبل 841 واحد مسکن ساخته شده است و سال ۹۸ نیز یک هزار واحد مسکن ساخته می‌شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه تکانه‌های شدید معیشتی سال قبل باعث شد که ۲۰ هزار خانوار جدید به جمعیت مددجویی استان اضافه شوند گفت: تامین معیشت و مسکن نیازمندان باید بر اساس تعهدات، تأمین شود.

کلامی ادامه داد: در سه ماهه نخست سالجاری 38 واحد مسکن شهری و 65 واحد مسکن روستایی برای مددجویان احداث یا خریداری شده است و بطور متوسط روزانه یک واحد مسکن برای مددجویان تامین شده است.

وی خاطر نشان کرد: 162 واحد مسکن مددجویی نیز در سه ماهه سال 98 تعمیر شده که بطور متوسط روزانه 2 واحد مسکن را شامل می شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: مردم نیک اندیش استان می توانند از طریق شماره گیری کد #3*041*8877* به صورت آسان و مطمئن در تامین مسکن مددجویان مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید