دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۹۵۲۴
گزارشگر : ۷۶
گفتگو با یک مهندس کارآفرین؛

اشتغالزایی برای مددجویان تحصیل کرده با تسهیلات کمیته امداد

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۱

جوان شبستری می گوید: اکنون در شرکت 15 نفر فوق لیسانس برق مشغول به کار هستند.به دنبال مددجویان تحصیل کرده هستیم و اولویت مان در استخدام نیز با مددجویان است.

به گزارش سایت خبری امداد، یکی از جوانان غیور از اهالی شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی در سال 91 با استفاده از تسهیلات اعطایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی و با همراهی برادر خود اقدام به فعالیت در سیستم های خورشیدی کرده و برای چند مددجو اشتغالزایی کرده است.

وی در این خصوص می گوید: در سال 91  با طرح اولیه تولید سیستم های خورشیدی و تابلو برق به کمیته امداد مراجعه کردم .مسئولان این نهاد طرح را پسندیدند. برای من و برادرم هر کدام 10 میلیون تومان وام اشتغال پرداخت شد و ما کارمان را شروع کردیم .در وهله اول کارمان را با ساخت تابلوهای برق آغاز کردیم.البته قبل از دریافت وام تمام مجوزهای لازم را از مراجع ذی صلاح اخذ کرده بودیم و عضو انجمن تابلوسازان نیز شده بودیم.

این جوان کارآفرین ادامه می دهد: بعد از تاسیس شرکتی در شهرک صنعتی شبستر، .به مرور زمان به تولید محصولات روشنایی پرداختیم و برندسازی کردیم. تنها تولید کننده پنل های خورشیدی، لامپ های کم مصرف، چراغ های صنعتی و نورافکن در استان آذربایجان شرقی هستیم.

وی در مورد کمک های کمیته امداد در خصوص فروش محصولات تولیدی خود می گوید: محصولات مان را در نمایشگاه های خود اشتغالی کمیته امداد عرضه می کنیم که با استقبال مشتریان روبرو می شود. ضمنا فرصت مناسبی ایجاد می شود تا در این نمایشگاه ها، برای محصولات مان بازاریابی کنیم.

این جوان شبستری با بیان اینکه کیفیت تولیدات شرکت ما خوب است، می افزاید: اکنون در شرکت 15 نفر فوق لیسانس برق مشغول به کار هستند  و برای 15 خانم نیز فرصت شغلی ایجاد کرده ایم که تعدادی از آنان مددجوی کمیته امداد هستند. به دنبال مددجویان تحصیل کرده هستیم و اولویت مان در استخدام نیز با  مددجویان است.

وی با تاکید بر پیشرفت های شرکت خود می گوید: اولین جاده خورشیدی هوشمند را در شهرستان شبستر راه اندازی کرده ایم در حال عقد قرارداد با شرکت های توزیع برق آذربایجان شرقی و غربی می باشیم.

وی خاطر نشان می کند: از کمیته امداد به خاطر حمایت های صورت گرفته از ما،  تشکر می کنم چرا که بزرگترین کمک را در عرضه و بازایابی و تبلیغات شرکت ما کرده است.

وی در مورد دورنمای کاری خود می گوید: برنامه شرکت تولید پنل های خورشیدی در سطح خاورمیانه است.برای افراد علاقمند به آموزش طرح کارورزی شش ماهه اجرا می کنیم و سپس دوساله قرارداد می بندیم.

انتهای پیام                                                    

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید