دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۰
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۶۰۵۶
گزارشگر : ۷۶
در 9 ماهه امسال محقق شد

بهره مندی 3670 مددجوی آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال

(یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۰۰

سه هزار و 670 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در 9 ماهه امسال بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و صندوق امداد ولایت دریافت کردند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از اجرای طرح های اشتغال ارائه داد.                                                                                                    

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یونس فاتح، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: سه هزار و 670 مددجوی تحت حمایت این نهاد در 9 ماهه امسال بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و صندوق امداد ولایت دریافت کردند.            

وی با اشاره به اینکه بانک‌های عامل آذربایجان شرقی بیش از 48 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت کردند، افزود: دو هزار و 623 نفر از مددجویان تحت حمایت مستعد اشتغال پس از معرفی به بانک‌های عامل استان تسهیلات اشتغال دریافت کردند.                                                                                                     

فاتح با بیان اینکه 10 میلیارد و 974 میلیون تومان از تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت، توسط صندوق امداد ولایت بوده است، بیان کرد: 956 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در 9 ماهه امسال با دریافت تسهیلات اشتغال از صندوق امداد ولایت صاحب شغل شدند.                                                                                                         

وی ادامه داد: در این مدت 70 نفر از طریق اشتغال پایدار روستایی و 21 نفر نیز طبق تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران تسهیلات اشتغال دریافت کردند.                                         

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی با تاکید به اینکه اکنون بیش از 28 هزار طرح اشتغال، تحت نظارت این نهاد در حال اجرا است، افزود: ناظران طرح های اشتغال با نظارت‌های دقیق خود در طول اجرای طرح مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به مجریان ارائه می‌کنند.                                                                                                            

وی عنوان کرد: در 9 ماهه امسال هزار و 329 طرح اشتغال در بخش خدمات، 914 طرح در بخش صنایع دستی، هزار و 320طرح در بخش دامپروری و 107 طرح نیز در بخش کشاورزی اجرا شده است.                                                                                                                 

فاتح با اعلام اینکه هزار و 139 طرح اشتغال در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی اجرا شده است، تاکید کرد: 438 فارغ التحصیل دانشگاهی تحت حمایت این نهاد تسهیلات اشتغال به مبلغ هفت میلیارد و 692 میلیون تومان دریافت کرده اند.                                                        

انتهای پیام                                                                                                        پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید