دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۵۸۴۶
گزارشگر : ۷۶

مادری فداکار با 3 فرزند دانشگاهی

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۰۵

مددجوی کمیته امداد علاوه بر بافت تابلو فرش در منزل، با قرآن کریم نیز مانوس است و توانسته 16 سوره حفظ کند.فرزندانش نیز به مدد همت و تربیت صحیح او در زمینه های تحصیل، حفظ قرآن و احکام به موفقیت رسیده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، زن سرپرست خانوار میانه ای ، به دلیل فوت همسر از سال 94 تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته است.فرزندانش اکنون با همت والای او افراد موفق و تحصیل کرده جامعه هستند.                                                                                    

وی با بیان اینکه دو پسر و یک دختر مجرد دارم، می گوید: پسر بزرگم فارغ التحصیل رشته علوم تربیتی بوده و معلم است و در روستای اشنار تدریس می کند.پسر دیگرم دانشجوی سال دوم دانشکده افسری است. دخترم نیز دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه تبریز می باشد.            

وی با اشاره به اینکه دخترم پنج حامی نیکوکار دارد که به طور میانگین 180 هزار تومان به حسابش واریز می کنند، می افزاید: امسال توسط کمیته امداد یک میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و یک میلیون تومان نیز برای تهیه لوازم تحصیل و کتب درسی به دخترم پرداخت شده است.                                                                                                                 

وی با اعلام اینکه مهارت قالی بافی دارم و در منزل تابلو فرش می بافم، بیان می کند: از بیمه قالی بافی بهره مند هستم اما به دلیل بیماری آسم، کم خونی و داشتن دیسک کمر قادر به بافت فرش به صورت مداوم نیستم.                                                                                          

وی با بیان اینکه حافظ 16 سوره قرآن کریم هستم، ادامه می دهد: فرزندانم نیز با قرآن انس هستند.دخترم در رشته احکام و تفسیر قرآن رتبه اول کسب کرده است.                               

این مددجو با تشکر از حمایت های کمیته امداد، عنوان می کند: با کمک کمیته امداد در سال گذشته برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدم.                           

انتهای پیام                                                                                                          پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید