دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۹:۱۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۴۵۲۸
گزارشگر : ۷۶
در دیدار مهندس فتاح عنوان شد:

تقدیر مسئولان ارشد آذربایجان شرقی از عملکرد کمیته امداد

(پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۹:۱۴

نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی در دیدار مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد از عملکرد این نهاد در کاهش محرومیت و خودکفا کردن مددجویان تقدیر کردند.

رئیس کمیته امداد در سفر به آذربایجان شرقی با مسئولان ارشد این استان دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تمجید از عملکرد کمیته امداد در کاهش فقر و خدمت به نیازمندان، گفت: موفقیت های کمیته امداد در زمینه توانمدسازی مددجویان و جذب کمک های خیران نشان دهنده اعتماد مردم به این نهاد انقلابی است.

وی افزود: کمیته امداد از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی با هدف کمک به فقرا و محرومیت زدایی از جامعه است و خوشبختانه روحیه خدمت به نیازمندان در بین امدادگران این نهاد موج می زند.

حجت الاسلام آل هاشم با تقدیر از عملکرد کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: رفع مشکل نیازمندان توفیقی است که خداوند نصیب بندگان خوبش می کند و این توفیق نیز نصیب کارکنان کمیته امداد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی یکی از شاخص های رفتاری در بین مدیران کمیته امداد را عملکرد فراجناحی آنان عنوان کرد و گفت: تلاش امدادگران این نهاد برای حل مشکلات، نور امید را در دل نیازمندان روشن کرد.

مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال 100 درصد اعتبارات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد استان جذب شد، گفت: امیدوار هستیم در شش ماهه دوم سال جاری نیز به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد عمل کنیم.

وی با تقدیر از فعالیت های کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان، افزود: رویکرد اشتغال زایی برای مددجویان رویکرد درستی است.حمایت از مددجویان خودکفا شده باید تداوم داشته باشد و برای فروش محصولات تولیدی آنان بازاریابی شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تعداد قابل توجه خیران در این استان، بیان کرد: حمایت از کمیته امداد وظیفه اداری و اعتقادی ما است چون این نهاد در خدمت به مددجویان، کاهش فقر و اشتغال زایی موفق بوده است.

خدابخش عنوان کرد: انتظار داریم کمیته امداد هر سال گزارشی از کاهش تعداد مددجویان تحت حمایت و خودکفا کردن آنان به مردم ارائه کند.

انتهای پیامپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید