دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۶۲۶۹۷
گزارشگر : ۷۶
با مشارکت بسیج سازندگی انجام می شود

ساخت 350 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان شرقی

(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۱۹

350 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی ساخته خواهد شد.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از تفاهم نامه این نهاد با بسیج سازندگی برای ساخت مسکن مددجویان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر رمضانی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از امضای تفاهم نامه این نهاد با بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه 250 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و 100 واحد مسکونی نیز توسط سپاه عاشورا برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه زیربنای هر واحد مسکونی بین 30 تا 50 متر مربع است، افزود: ساخت واحدهای مسکونی مورد توافق از مرحله شروع تا تکمیل مطابق با تفاهم نامه بر عهده مجری طرح خواهد بود.

رمضانی با اشاره به اینکه تحویل زمین برای ساخت مسکن مددجویان به عهده کمیته امداد استان است، بیان کرد: کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در این تفاهم نامه متعهد شد بر اساس پیشرفت فیزیکی ساختمان و پس از تائبد ناظر این نهاد مبلغ مورد تعهد را تامین و به موقع از طریق خود مددجو به حساب مجری طرح واریز کند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با یادآوری اینکه واحدهای مسکونی طبق نقشه و دستور کار ارائه شده حداکثر تا شش ماه تکمیل و تحویل مددجویان خواهد شد، افزود: طبق این تفاهم نامه کمیته امداد استان برای هر یک از واحدها به ازای هر متر مربع زیربنا مبلغ 400 هزار تومان پرداخت خواهد کرد.

وی گفت: در سال گذشته 170 واحد مسکونی برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی توسط بسیج سازندگی ساخته شد.

انتهای پیامپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید