دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۱۰
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۵۷۱۳۰
گزارشگر : ۶۷

تحویل دو واحد مسکونی به مدجویان هشترودی

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۱۰

دو واحد مسکونی به مددجویان هشترودی تحویل داده شد که برای ساخت هر یک از واحدهای مسکونی مبلغ 15میلیون تومان وام بانکی و 17میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان هشترود گزارشی از ساخت و تعمیر مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسلم رضایی مدیر کمیته امداد شهرستان هشترود با بیان اینکه دو واحد مسکونی  به مددجویان هشترودی تحویل داده شد، گفت: برای ساخت هر یک از واحدهای مسکونی مبلغ 15میلیون تومان وام بانکی و 17میلیون تومان نیز بلاعوض از محل اعتبارات کمیته امداد به مددجویان پرداخت شده است.

وی با اعلام اینکه در سال گذشته 30 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ساخته شد، افزود: در این مدت اجاره مسکن 26 خانوار توسط کمیته امداد شهرستان هشترود پرداخت شده است.

رضایی با اشاره به اینکه کمک هزینه اجاره مسکن از محل کمک های مردمی و اعتبارات دولتی این نهاد تامین می شود، گفت: در سال گذشته منزل مسکونی 77 خانوار هشترودی تعمیر شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان هشترود افزود: اکنون 120 خانوار تحت حمایت این نهاد از انشعاب رایگان برق، آب و گاز بهره مند هستند.

وی گفت: در سال گذشته برای ساخت، تعمیر و اجاره مسکن مددجویان تحت حمایت و نیز انشعاب رایگان برق، آب و گاز بیش از 900 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید