دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۱۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۵۷۱۲۹
گزارشگر : ۶۷
در 5 ماهه نخست امسال انجام شد

پرداخت 180 میلیارد ریال مستمری به مددجویان آذربایجان شرقی

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۱۱

180 میلیارد ریال مستمری در پنج ماهه سال‌جاری به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از پرداخت مستمری به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد ارائه داد.                                                   

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خالد سیار معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه 180 میلیارد ریال مستمری در پنج ماهه سال‌جاری به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت این نهاد واریز شده است، گفت: خدمات حمایتی کمیته امداد با هدف توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت ارائه می‌شود تا مددجویان بتوانند در کنار سایر اقشار جامعه بی‌دغدغه و با آسودگی خاطر به زندگی خود ادامه دهند.         

 وی با بیان اینکه 61 هزار خانوار مستمری‌بگیر کمیته امداد استان هستند، افزود: مستمری پرداختی، در قالب کمک معیشتی به مددجویان پرداخت می‌شود تا آنان بتوانند وسایل اولیه و ضروری زندگی خود را تأمین کنند.                                                                           

سیار با اشاره به اینکه خانواده‌های تحت حمایت با دریافت مستمری ماهانه می‌توانند بخشی از مشکلات خود را رفع کنند، افزود: برای پاسخگویی مناسب به تمامی نیازهای معیشتی، درمانی، بهداشتی، فرهنگی و اشتغال خانواده‌های تحت حمایت نیازمند کمک خیران استان هستیم.        

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت مهم‌ترین دغدغه این نهاد است، گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان، یکی از رویکردهای کمیته امداد است تا آنان به خوداتکایی رسیده و بتوانند به استقلال اقتصادی دست یابند.

انتهای پیام                                                                                                                

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید