دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۲
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۵۷۰۷۱
گزارشگر : ۶۷
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی:

کمک 52 میلیارد ریالی خیران مراکز نیکوکاری به نیازمندان

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۲

خیران بیش از 52 میلیارد ریال در پنج ماهه سال‌جاری با مراجعه به مراکز نیکوکاری به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان استان آذربایجان شرقی کمک کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از میزان کمک های خیران مراکز نیکوکاری به نیازمندان ارائه داد.                                                         

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر شبان شبستری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: خیران بیش از 52 میلیارد ریال در پنج ماهه سال‌جاری با مراجعه به مراکزنیکوکاری به خانواده‌های تحت حمایت و افراد نیازمند کمک کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.                                                  

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و در اختیار نیازمندان قرار می‌دهند، افزود: راه اندازی مراکز نیکوکاری و واگذاری امور به مردم نقش مهمی در سرعت بخشی کمک به نیازمندان داشته است.    

شبان شبستری با تاکید به اینکه شناسایی فقرا و همچنین خیران و برقراری ارتباط بین این دو اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است، گفت: فلسفه و ماهیت تشکیل شبکه‌های نیکوکاری در محوریت قرار گرفتن مردم و معتمدان محلات در کمک رسانی به نیازمندان است.    

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با اعلام اینکه خیران در پنج ماهه سال گذشته 48 میلیارد ریال به افراد نیازمند کمک کرده اند، افزود: مراکز نیکوکاری نقش مهمی را در تسهیل خدمت رسانی به نیازمندان ایفا می‌کنند و خیران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در سریع‌ترین زمان به دست خانواده‌های بی بضاعت برسانند.                                    

 وی با اشاره به اینکه 60 مرکز نیکوکاری در سطح استان فعالیت دارند، گفت: مراکز نیکوکاری به منظور واگذاری امور مردم به خود آنها به وجود آمده اند تا مردم در جریان فرآیند توزیع کمک‌های خیران بین خانواده‌های نیازمند قرار گیرند.                                                                  

انتهای پیام                                                    

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید