دکمه موبایل منو

اخبار

حامی یابی برای 223 یتیم شهرستان اهر در ماه رمضان

حامی یابی برای 223 یتیم شهرستان اهر در ماه رمضان
خیران و مسئولان شهرستان اهر در قالب طرح مفتاح الجنه هر روز با هشت خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اهر دیدار و کمک های لازم را می کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اهر گزارشی از برنامه‌های این نهاد در ماه رمضان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین بگلری، رئیس کمیته امداد شهرستان اهر با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین توسط کمیته امداد، گفت: تلاش می کنیم برای 223 نفر از ایتام شهرستان اهر در ماه رمضان حامی جذب کنیم، از خیران این شهرستان می خواهیم حمایت از این ایتام را بر عهده بگیرند.            

وی از اجرای طرح مفتاح الجنه در ماه رمضان خبر داد و افزود: بر اساس این طرح خیران و مسئولان شهرستان اهر هر روز با هشت خانوار تحت حمایت کمیته امداد اهر دیدار و کمک های لازم را می کنند.

بگلری با اشاره به افطاری و اطعام نیازمندان در ماه رمضان، گفت: در طول ماه رمضان سه هزار بسته غذایی خیران در مساجد امیرالمؤمنین و امام خمینی (ره) شهرستان اهر بین نیازمندان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه در ماه رمضان یک میلیارد تومان وام اشتغال از منابع بانکی و 60 میلیون تومان نیز از منابع صندوق امداد ولایت به مددجویان پرداخت خواهد شد، بیان کرد: همچنین 100 میلیون تومان وام قرض الحسنه کارگشایی به مددجویان پرداخت خواهد شد که این مبلغ تا پایان ماه رمضان دو برابر افزایش می یابد.                                                     

رئیس کمیته امداد شهرستان اهر با اشاره به جمع‌آوری زکات فطره در ماه رمضان گفت: عاملان زکات در روز عید فطر با استقرار در مصلی و مساجد شهرستان اهر به جمع‌آوری زکات فطره خواهند پرداخت.                  

انتهای پیام                                                                                                                           


۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۴
کد خبر : ۲۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید