دکمه موبایل منو

اخبار استان

اعزام 4 هزار مددجوی آذربایجان شرقی به مشهد مقدس
چهار هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از 17 آذرماه امسال برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
مشاوره رایگان 18 هزار مددجوی آذربایجان شرقی
حدود 18 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در هفت ماهه امسال به‌صورت فردی و گروهی مشاوره رایگان شدند.
بهره مندی هزار خانوار مددجوی آذربایجان شرقی از انشعابات رایگان
هزار و 38 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در هفت ماهه امسال از پرداخت هزینه انشعابات قانونی واحد های مسکونی معاف شدند.
خلق آثار هنری با چاشنی علاقه
بانوی کارآفرین با دریافت وام اشتغال از کمیته امداد در زمینه صنایع دستی فعالیت می کند و نان آور خانواده است.او می خواهد با خرید تجهیزات و اجاره مکان مناسب برای 20 مددجو اشتغال زایی کند.
بافت 2428 تخته فرش توسط مددجویان آذربایجان شرقی
مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در هفت ماهه سال جاری دو هزار و 428 تخته فرش به مساحت 10 هزار و 105 مترمربع بافتند.
گشایش دومین نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان
دومین نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور مجید خدابخش استاندار این استان در فرهنگسرای الغدیر تبریز گشایش یافت.
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد آذربایجان شرقی و موسسه خیریه ابرار قائم
کمیته امداد استان آذربایجان شرقی و موسسه خیریه ابرار قائم به منظور رفع مشکل مسکن خانوار های نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
برگزاری نمایشگاه آثار هنری مددجویان آذربایجان شرقی
دومین نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با موضوع هنر و ادبیات دینی در تبریز برگزار می شود.
بهره مندی 10 هزار مددجوی آذربایجان شرقی از دوره های آموزش فنی و حرفه ای
10 هزار و 475 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در هفت ماهه امسال از دوره های آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شدند که از این تعداد حدود سه هزار نفر در مناطق محروم آذربایجان شرقی بوده است.
اهدای 792 سری جهیزیه به مددجویان آذربایجان شرقی
792 سری جهیزیه با مشارکت خیران در شش ماهه نخست امسال به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی اهداشده است.
مشوق دیگران در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین هستم
حامی نیکوکار تبریزی با حمایت از پنج یتیم و فرزند محسنین از سال 89 تاکنون ماهیانه 200 هزار تومان به فرزندان معنوی خود کمک می کند.
رشد 43 درصدی کمک مردم آذربایجان شرقی به دانش آموزان نیازمند
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی امسال در دو مرحله جشن عاطفه ها شش میلیارد و 10 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 43 درصد رشد داشته است.
توزیع 10 هزار بسته لوازم التحریر بین مددجویان آذربایجان شرقی
با کمک خیران، 10 هزار و 694 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی توزیع شد.
پرداخت 36 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان آذربایجان شرقی
36 میلیارد و 83 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در هفت ماهه امسال پرداخت شده که 76 درصد آن از منابع بانکی بوده است.
کار خیر ماندگار است
خیر نیکوکار تبریزی، خود و خانواده اش سالهاست دستی در کار خیر دارند و علاوه بر حمایت از 10 یتیم نیازمند، در مرکز نیکوکاری المهدی کمک های خیران را جمع آوری و بین مددجویان کمیته امداد و سایر نیازمندان توزیع می کنند.
حضور 646 مددجوی آذربایجان شرقی در پیاده‌روی اربعین
646 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به پیاده روی بزرگ اربعین و زیارت عتبات عالیات اعزام شدند.
یاد گرفتم متکی به خود باشم
بانوی کارآفرین تبریزی پس از دریافت وام اشتغال از کمیته امداد کارگاه خیاطی دایر و علاوه بر اشتغال زایی برای سه نفر به دوخت انواع لباس و نیز سیسمونی کودک با کیفیت بهتر و قیمت کمتر از بازار اقدام کرد.
ثبت بیشترین میزان صدقات پرداختی مردم خیرآذربایجان شرقی در تاریخ فعالیت کمیته امداد
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی در مهر ماه امسال یک میلیارد و 220 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که این مبلغ بیشترین میزان صدقات جمع آوری شده در تاریخ فعالیت کمیته امداد استان بوده است.
اعطای وام کارگشایی به 3 هزار مددجوی آذربایجان شرقی
سه هزار و 225 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در شش ماهه نخست امسال وام کارگشایی دریافت کردند.
اشتغال زایی برای 100 مددجوی کمیته امداد توسط کارآفرین تبریزی
بانوی کارآفرین تبریزی از سال 86 در مجتمع آموزشی و تولیدی خود، علاوه بر آموزش طراحی و دوخت صنایع دستی به مددجویان کمیته امداد تاکنون برای 100 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.