دکمه موبایل منو

اخبار استان

تایرفروشی که حامی 20 یتیم و فرزند محسنین است
حامی نیکوکار تبریزی بیش از هشت سال است که با کمیته امداد استان آذربایجان شرقی همکاری می کند و مایل است در مناسبت های مختلف به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کند.
198 نوعروس آذربایجان شرقی به خانه بخت رفتند
198 سری جهیزیه از طریق مشارکت های مردمی در سه ماهه نخست امسال به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی اهداشده است.
35 هزار مددجو مورد استعدادسنجی اشتغال قرار گرفتند
35 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی مورد استعداد سنجی اشتغال قرار گرفتند.
چتر حمایتی یک حامی تبریزی بر 16 یتیم و فرزند محسنین
حامی نیکوکار 28 ساله تبریزی که در کسب و کار خود فردی خوساخته و موفق محسوب می شود، با واریز ماهیانه یک میلیون و 600 هزار تومان حمایت از 16 یتیم و فرزند محسنین را بر عهده گرفته است.
روش های آسان پرداخت صدقه کدامند؟
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی می‌توانند از روش‌های آسان همچون تلفن گویای 0968877، نصب نرم‌افزارهای موبایلی "سکه" و "سنا" یا از طریق واردکردن کد #041*8877* از طریق تلفن همراه، نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام نمایند.
رزمنده دیروز، حامی 15 یتیم تبریزی
رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس همکاری 30 ساله با کمیته امداد دارد، حاضر است تمام دارائی و سرمایه‌اش را بفروشد تا با راه اندازی یک واحد تولیدی برای ایتام و سایر نیازمندان اشتغال زایی کند.
ساخت 5 واحد مسکن برای ایتام توسط حامی تبریزی
حامی نیکوکار تبریزی، در سال گذشته علاوه بر ساخت پنج واحد مسکن برای ایتام تحت حمایت خود، برای 240 دانش آموز نیازمند کیف و نوشت افزار تهیه و اهدا کرده است.
پرداخت 37 میلیارد تومان مستمری به مددجویان آذربایجان شرقی
37 میلیارد و 697 میلیون تومان مستمری در سه ماهه نخست سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی پرداخت شده است.
بهره مندی 7 هزار مددجوی آذربایجان شرقی از بیمه تامین اجتماعی
دو میلیارد و 381 میلیون تومان برای حق بیمه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در سه ماهه نخست سال جاری پرداخت شده است.
موفقیت‌های چندگانه فرزند مددجوی مراغه‌ای/ از اختراع دستگاه آنالیز هیدرات گاز تا تدریس شیمی
فرزند مددجوی کمیته امداد با کمک این نهاد و با پشتکار خود توانست است علاوه بر ثبت چندین اختراع در رشته تخصصی خود، به یکی از مدرسان و مولفان معروف کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته شیمی تبدیل شود.
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی امسال بیش از شش میلیارد تومان زکات فطره پرداخت کردند که این میزان نسبت به سال گذشته 23 درصد رشد یافته است.
بهره‌مندی 103 مددجوی آذربایجان شرقی از مشاوره حقوقی وکلای نیکوکار
وکلای نیکوکار در سه ماهه نخست امسال 103 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی انجام دادند.
یک شرکت ارتوپدی دانش بنیان با تولید روزانه 600 عدد آتل شکسته بندی، زمینه اشتغال 32 مددجوی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی را فراهم کرده است و تا پایان امسال این تعداد به 400 مددجو افزایش خواهد یافت.
توزیع 7 هزار بسته غذایی بین نیازمندان توسط خیران مراکز نیکوکاری آذربایجان شرقی
خیران با مراجعه به مراکز نیکوکاری آذربایجان شرقی در سه ماهه نخست امسال پنج میلیارد و 441 میلیون تومان به مددجویان کمک کردند که این کمک‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش‌یافته است.
ساخت 350 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان شرقی
350 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی ساخته خواهد شد.
رشد 130 درصدی جذب حامی در آذربایجان شرقی
چهار هزار و 600 حامی ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان امسال توسط کمیته امداد استان آذربایجان شرقی جذب شد.
کمک 12 میلیارد تومانی خیران به مددجویان آذربایجان شرقی
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی در سه ماهه نخست سال جاری 12 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.
بهره مندی دو هزار مددجوی آذربایجان شرقی از آموزش های فنی و حرفه ای
دو هزار و 324 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در سال جاری از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
آموزش فوتبال به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد
کمیته امداد آذربایجان شرقی و هیئت فوتبال استان با موضوع آموزش فوتبال برای دانش آموزان تحت حمایت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
اجرای 633 طرح اشتغال توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی
امسال 633 طرح اشتغال با اعتباری حدود 9 میلیارد و 783 میلیون تومان توسط کمیته امداد استان آذربایجان شرقی اجرا شده است.